Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Покровська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04376127) був реорганізований і увійшов до складу Веселинівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Чарівна краса вишиванки

Народне прислів'я каже: «Без верби і калини нема України». До сказаного слід додати: «І без вишивки». Тому, що вишиваний рушник і вишита сорочка давно стали українськими народними символами – оберегами.

З нагоди Дня вишиванки  17 травня 2018 року на базі Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися святкові заходи за участю  першого заступника голови райдержадміністрації Анжеліни Дрозд, начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Тамари Максимової, головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Валентини Овчар, т.в.о. завідувача сектору культури, національностей та релігій райдержадміністрації Ніни Бойчук, заступника голови районної ради Олени Загорулько, т.в.о військового комісара Віталія Савчука, головного спеціаліста командування Веселинівського  районного військового комісаріату Ольги Куликової, директора Катеринівського музею Ніни Денисюк.

На захід запросили Миколаївський коледж культури й мистецтв. Студентами кафедри декоративно-прикладного мистецтва на чолі з викладачем Наталією Рибалка організовано майстер клас з таких технік, як: петрівський розпис, ткацтво, народна вишиванка. Діти з захопленням засвоювали зазначені техніки, і викладач наголосила, що в Покровскій ЗОШ багато образотворчо (художньо) обдарованих учнів у початковій школі.

Директор Катеринівського музею Ніна  Денисюк презентувала присутнім ряд вишиванок з усіх куточків України, та довела до відома присутніх,що в цій виставці є вишиванки яким понад  півстоліття.

Адміністрацією школи підготовлено святковий концерт з залученням  учнівського колективу таорганізовано флешмоб вишиванок. Діти співали українські пісні та танцювали національні танці, а ведучі свята провели нас стежками історії вишиванок , адже  мистецтво вишивання має давнє походження, витоки якого сягають епохи неоліту.

З вітальними словами до присутніх  звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Анжеліна Дрозд, заступник голови районної ради Олена Загорулько, голова Покровської сільської ради Микола Вдовиченко. Також до присутніх звернулися представники громадських організацій Микола Климчук та Віктор Винокуров, які зазначили, що Покровська  школа неодноразово займалася волонтерською діяльністю та надавала сприяння волонтерським організаціям.

Користуючись нагодою на захід завітали представники Веселинівського районного комісаріату та нагородили учасників антитерористичної операції нагородами:

«Учасник антитерористичної операції» та «Учасник бойових дій – ветеран війни»

                          Старший солдат запасу         - Ільницький Віктор Станіславович

                          Матрос запасу                        - Колос Володимир Григорович

                          Старший сержант запасу      - Крижан Сергій Валентинович

                          Солдат запасу                       - Нерушак Євген Сергійови

                          Солдат запасу                       - Маткарімов Нематжан Егомбердович

                          Солдат запасу                       - Мінасян Едуард Ванцетійович

                          Старший солдат запасу       - Павлов Олександр Вікторович

                          Старшина запасу                  - Салєй Віталій Васильович

                          Солдат запасу                       - Тур Сергій Олексійович

                          Капітан запасу                       - Бондар Юрій Миколайович

                         Солдат запасу                        - Ільїн Олександр Миколайович

                         Старший солдат                     - Лук’яненко Руслан Валерійович  

                         Старший солдат запасу        - Павлов Олександр Вікторович

На жаль не всі бійці мали змогу отримати нагороду особисто, тож нагороди представниками військового комісаріату було передано рідним.

Райдержадміністрація та районна рада висловлює слова вдячності організаторам заходу до Дня вишиванки та бажає всім щастя, здоров’я, злагоди та мирного неба над головою. Нехай живе та процвітає українська нація.

« повернутися до списку новин


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *